ТОВ Агрофірма «Поле» була заснована в 2007 році для виробництва різних високоякісних орних культур в Україні.

З тих пір компанія набула великого досвіду у виробництві і продажу широкого спектру органічних і традиційних продуктів, орієнтованих на національний та міжнародні ринки.

У 2009 році компанія була сертифікована відповідно до еквівалентного стандарту органічного виробництва та переробки Європейського союзу.

Пшоно є головним продуктом компанії, який пропонується в різних варіаціях обробки.

Починаючи з 2014 року, Агрофірма "Поле" виробляє органічну макаронну крупку з високоякісної української твердої пшениці. Переробка пшениці здійснюється на окремій виробничій лінії, щоб запобігти ризику попадання глютену в органічне пшоно.

Агрофірма співпрацює з 15 українськими сільськогосподарськими підприємствами із загальною органічною площею земель 9000 га, розташованих в основному на півдні України, а виробничі лінії компанії базуються в м. Черкаси, в центрі України.

Компанія продає діапазон органічних культур: сочевиця, горох, пшениця твердих сортів, горох, ячмінь, жито, льон, овес і т.д.

Контроль якості продукції здійснюється власною атестованою виробничою лабораторією, а також авторитетними європейськими лабораторіями.

У 2016 році компанія була сертифікована відповідно до стандарту FSSC 22000.

"Агрофірма "Поле" має власний органічний елеваторний комплекс із загальною місткістю 5000 тонн для зберігання органічного проса для виробничих потреб компанії.

Компанія обслуговує довгострокові контракти, щоб покривати річний попит своїх клієнтів.

У 2015 і 2016 роках було відкрито два представництва компанії в Чехії і в Польщі.

Компанія експортує органічну продукцію до Нідерландів, Німеччини, Австрії, Великобританії, Італії, Бельгії, Австралії, Малайзії, Польщі, Чехії, Франції, що разом складає більшу частину обсягу експорту компанії - більше 5'000 тон в рік.