Вже восьмий рік поспіль ТОВ "Агрофірма" Поле "успішно експонувала свою продукцію з 13 по 16 лютого на Bio Fach 2019.

Bio Fach - це найбільша виставка органічних продуктів, яка вже 30 років проводиться в лютому у мальовничому місті Нюрнберг, Німеччина.

З кожним роком все більше компаній представляють свою продукцію на цій виставці. Цього року Bio Fach відкрив двері для більше ніж 51 500 відвідувачів з усього світу.  3273 компаній з 98 країн світу, серед яких і ТОВ "Агрофірма "Поле" представили органічну продукцію в рамках провідної світової виставки.

Bio Fach- це не просто виставка , це міжнародна платформа, на якій представлені кращі гравці органічного ринку.

Кожного року ми розширюємо асортимент нашої продукції. Так цього року ми представили нашим партнерам та потенційним клієнтам близько 30 видів органічних зернових, олійних  та бобових. Основним продуктом, представленим на нашому стенді , як завжди лишається пшоно органічне. Ми постійно вдосконалюємось та втілюємо нові технологій відповідно до потреб наших надійних партнерів. То ж новинкою від  ТОВ "Агрофірма "Поле" на Bio Fach 2019 стала лінійка фасованих органічних продуктів, орієнтованих на кінцевого споживача.

Цього року нашу компанію представляла команда у складі 6 осіб. Ми провели велику кількість переговорів, обмінювались досвідом та познайомилися з багатьма цікавими компаніями з різних країн світу.  І ось, сповнені позитивними враженнями, новими ідеями та амбіційними планами повернулись до України. Попереду насичений і цікавий рік.

Ми щиро вдячні всім за Вашу довіру та співпрацю з ТОВ "Агрофірма "Поле". До зустрічі на Bio Fach 2020!!!